X
Введіть слово для пошуку

Проєкт порядку денного засідання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 5 липня 2021 року

Проєкт  порядку денного засідання

Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

5 липня 2021 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

 

  1. стосовно судді Камянка-Бузького районного суду Львівської області БАКАЙ Іванни Анатоліївни, відкритої за скаргою Маселка Р.А.;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Болотін С.М.)
  2. стосовно судді Луцького міськрайонного суду Волинської області СІВЧУКА Андрія Євгеновича, відкритої за скаргою Національного антикорупційного бюро України;
  3. стосовно судді Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області СОРОКИ Ольги Володимирівни, відкритої за дисциплінарними скаргами голови Дніпровського апеляційного суду Деркач Н.М. та Колоса О.І., відомостей, викладених в окремій ухвалі Дніпровського апеляційного суду від 30 жовтня 2018 року.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)
     

2. Розгляд висновків членів Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя та доданих до них матеріалів про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за скаргами (зверненнями):

  1. Компанії «ГУДЛАЙТ КЕПІТАЛ ЛІМІТЕД» (GOODLIGHT CAPITAL LIMITED) стосовно судді Макарівського районного суду Київської області МАЗКИ Наталії Броніславівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Болотін С.М.)
  2. Маселка Р.А. стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області ХРИПУН Світлани Володимирівни;
  3. Маселка Р.А. стосовно судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ЧЕРНОВОЇ Наталії Володимирівни;
  4. Маселка Р.А. стосовно судді Київського районного суду міста Одеси ФЕДУЛЕЄВОЇ Юлії Олександрівни;
  5. Барила В.П. стосовно суддів Херсонського апеляційного суду ГЕММИ Юрія Миколайовича, БАТРАКА Віталія Володимировича, КОЛОМІЄЦЬ Наталії Олексіївни;
  6. Даютова В.В. стосовно судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ПРИСАКАРА Олександра Яковича;
  7. Ситіна С.М. стосовно судді Господарського суду Черкаської області ДОВГАНЯ Костянтина Івановича;
  8. Кузнецова С.В. стосовно судді Луганського апеляційного суду РЯБЧУК Олени Вікторівни;
  9. адвоката Кушніренка М.В., який діє в інтересах Філіпа В.В. стосовно судді Стрийського міськрайонного суду Львівської області ЯНІВА Назара Мирославовича;
  10. Осадчої Ю.В. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ГРИГОРЕНКО Ірини Володимирівни;
  11. Сінченко С.Г. стосовно судді Господарського суду міста Києва ДЕМИДОВА Владислава Олександровича;
  12.  Олійник Д.В. стосовно суддів Печерського районного суду міста Києва ЛИТВИНОВОЇ Ірини Валеріївни, ОСТАПЧУК Тетяни Володимирівни, Київського апеляційного суду (за дії, вчинені на посадах суддів Апеляційного суду міста Києва) ЖЕЛЕПИ Оксани Василівни, ШАХОВОЇ Олени Василівни, РЕЙНАРТ Ійї Матвіївни, Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду (за дії, вчинені на посаді судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ) ВИСОЦЬКОЇ Валентини Степанівни, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ЛЕВАНЧУКА Андрія Олексійовича, МАЛЯРЕНКО Артема Васильовича, МАЗУР Лідії Михайлівни, Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду (за дії, вчинені на посаді судді Верховного Суду України) БЕРДНІК Інни Станіславівни, Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду (за дії, вчинені на посаді судді Верховного Суду України) СІМОНЕНКО Валентини Миколаївни, Верховного Суду України ГУМЕНЮКА Василя Івановича, ЖАЙВОРОНОК Тетяни Євгенівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)
  13.  Косовського М.В. стосовно судді Іллічівського міського суду Одеської області СМИРНОВА Валерія Володимировича;
  14. Скоморовського В.Б. стосовно судді Тисменицького районного суду Івано-Франківської області ГРИНЬКІВ Дзвенислави Вікторівни;
  15. Кобякова В.Є. стосовно суддів Шостого апеляційного адміністративного суду ГУБСЬКОЇ Людмили Вікторівни, КАРПУШОВОЇ Олени Віталіївни, СТЕПАНЮКА Анатолія Германовича, суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду БЕРНАЗЮКА Яна Олександровича, ЖЕЛЄЗНОГО Ігоря Вікторовича, СТРЕЛЕЦЬ Тетяни Геннадіївни;
  16. адвоката Шепітка Г.І. стосовно судді Малиновського районного суду міста Одеси КОРОЯ Віктора Дмитровича, судді Одеського апеляційного суду КРАВЦЯ Юліана Івановича;
  17.  Кравця Р.В. стосовно судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду БОРШОВСЬКОГО Тараса Івановича;
  18. Плюща Ю.О. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва БОРТНИЦЬКОЇ Віти Вікторівни, суддів Київського апеляційного суду ДЗЮБІНА В’ячеслава Вікторовича, СЕМЕНЦОВА Юрія Вадимовича, ШРОЛЯ Валентина Ростиславовича;
  19. Маселка Р.А. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ГРИГОРЕНКО Ірини Володимирівни;
  20. адвоката Пилипенка О.І. стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави АНДРІЄНКО Ганни Вячеславівни;
  21. Бушного О.О. стосовно судді Луганського апеляційного суду РУДЕНКА Віталія Валентиновича;
  22. Сабо Ю.В. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ГРИГОРЕНКО  Ірини Володимирівни;
  23.  Усенка Ю.О. стосовно судді Вовчанського районного суду Харківської області ГЛОБИ Максима Миколайовича;
  24. Корнієнка І.О. стосовно судді Ковпаківського районного суду міста Суми ФОМЕНКО Ірини Миколаївни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.)

 

3. Попередній розгляд дисциплінарних скарг:

 

  1. Стрельцова С.С. стосовно судді Петриківського районного суду Дніпропетровської області ІЩЕНКО Інни Миколаївни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Болотін С.М.)
  2. Кузьменка О.В. стосовно судді Харківського окружного адміністративного суду СПІРІДОНОВА Михайла Олександровича;
  3.  Нагаткіна О.О. стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси КОСІЦИНОЇ Валерії Володимирівни;
  4. Євтушка Л.В. стосовно судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області КОЦЮБИ Олександра Миколайовича;
  5. адвоката Власюка В.В. стосовно судді Господарського суду міста Києва ПАВЛЕНКА Євгена Валерійовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.)

 

4. Підтвердження дисциплінарних скарг:

 

  1. Александрової Г.Г. стосовно судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська КАТОЛІКЯНА Михайла Олександровича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)

 

 

5. Різне.

 

 

 

Секретар Другої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддяО.В. Прудивус