X
Введіть слово для пошуку

Проєкт порядку денного засідання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 26 липня 2021 року

Проєкт  порядку денного засідання

Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

26 липня 2021 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

  1. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва ПРИТУЛИ Наталії Григорівни, відкритої за скаргою Акімова Д.І.;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)
  2. стосовно судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області ДАНЬКОВОЇ Світлани Олександрівни, відкритої за скаргою голови Хмельницького апеляційного суду Болотіна С.М. та доповненням до неї;
  3. стосовно судді Новозаводського районного суду міста Чернігова ЧЕНЦОВОЇ Світлани Миколаївни, відкритої за скаргою Маселка Р.А.;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)
  4. стосовно судді Новомиколаївського районного суду Запорізької області ШИША Антона Борисовича, відкритої за скаргою Токмацької місцевої прокуратури Запорізької області та за ініціативою Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя;
  5. стосовно судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду ГОЛУБИЦЬКОГО Станіслава Савелійовича, відкритої за скаргою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Денісової Л.Л. (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.)

 

2. Розгляд висновків членів Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя та доданих до них матеріалів про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за скаргами (зверненнями):

  1. адвоката Кириченка К.І. в інтересах ТОВ «Глобал-Инвест» стосовно судді Чаплинського районного суду Херсонської області БЕРЕЗНІКОВА Олександра Володимировича;
  2. Кузьменка Ю.А. стосовно судді Херсонського міського суду Херсонської області ВАЛІГУРСЬКОЇ Людмили Василівни;
  3. Герасимчук А.В. стосовно судді Овруцького районного суду Житомирської області КУЛІНІЧА Ярослава Валерійовича;
  4. Сінгура О.В. стосовно судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя СОБОЛЄВОЇ Інеси Петрівни;
  5. адвоката Жукової Є.Б. в інтересах ТОВ «ДУБРАВА ПАРК» стосовно судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська БЄЛЬЧЕНКО Лариси Анатоліївни;
  6. адвоката Дрижакової Д.Ю. стосовно судді Святошинського районного суду міста Києва УЛ’ЯНОВСЬКОЇ Оксани Василівни;
  7. Подкатова Д.Є. стосовно судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова ЧЕРНЯКА Віктора Григоровича;
  8. Тернопільської обласної прокуратури стосовно судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області РОМАЗАНА Володимира Вікторовича;
  9. Бєлобородової І.В. стосовно суддів Заводського районного суду міста Миколаєва КУЗЬМЕНКА Вячеслава Володимировича, Миколаївського апеляційного суду КРАМАРЕНКО Тетяни Володимирівни, БОНДАРЕНКО Тетяни Знаменівни, ЯВОРСЬКОЇ Жанни Михайлівни, Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду КОРОТЕНКА Євгена Васильовича, ЖДАНОВОЇ Валентини Сергіївни, ЗАЙЦЕВА Андрія Юрійовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)
  10. Маселка Р.А. стосовно судді Подільського районного суду міста Києва БУДЗАН Лесі Дмитрівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Болотін С.М.)
  11. Прохоренко К.А. стосовно судді Деснянського районного суду міста Києва КОРЕНЮК Алли Миколаївни;
  12. адвоката Семковича С.М. стосовно судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області НАГІРНОЇ Олесі Богданівни;
  13. Чангаліді М.Є. стосовно судді Київського районного суду міста Одеси БЕСКРОВНОГО Яна Володимировича;
  14. Коханчука С.С. стосовно судді Чернігівського апеляційного суду КОРОЇДА Юрія Миколайовича;
  15. Романенка Г.В. стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси ДЕРУСА Анатолія Володимировича;
  16. Кондратьєва Р.О. стосовно суддів Кобеляцького районного суду Полтавської області МОРОЗ Тетяни Миколаївни, ОМЕЛЬЧЕНКО Ірини Іванівни, Полтавського апеляційного суду КАРПУШИНА Григорія Леонідовича, ПАНЧЕНКА Олександра Олександровича;
  17. Літавського Т.В., Козятник Л.Г., Сегала А.В., Зарубицької В.О., Дробязко К.М., Літавського В.О., Ханіна С.Г. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ВОЛКОВОЇ Світлани Яківни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)
  18. Маселка Р.А. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва БОРТНИЦЬКОЇ Віти Вікторівни;
  19. Нікітіної І.С. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ПІДПАЛОГО Вячеслава Валерійовича;
  20. Салова В.В. стосовно судді Дергачівського районного суду Харківської області ОСТРОПІЛЬЦЯ Євгена Романовича;
  21. адвоката Сидорики А.Л. в інтересах Стромиленка О.А. стосовно судді Заводського районного суду міста Миколаєва КУЗЬМЕНКА Вячеслава Володимировича;
  22. адвоката Єсауленка В.В. в інтересах Лазарєва В.В. стосовно судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська ДРУЖИНІНА Костянтина Михайловича;
  23. Кузьміна С.О. стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави БЛАЖКО Ірини Олексіївни;
  24. Бабко Ю.І. стосовно судді Сумського апеляційного суду РУНОВА Володимира Юрійовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)
  25. Котика Р.В. в частині стосовно судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області ПАСТЕРНАК Ірини Андріївни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.)

 

3. Попередній розгляд дисциплінарних скарг:

  1. Коваленко М.В. стосовно судді Київського окружного адміністративного суду ЛИСКИ Ігоря Григоровича;
  2. Дніпровської міської ради стосовно судді Дніпровського апеляційного суду ДЕМЧЕНКО Ельвіри Львівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Болотін С.М.)
  3. Панченка С.В. стосовно суддів Сумського апеляційного суду ТКАЧУК Світлани Стефанівни, КРИВОРОТЕНКА Віктора Івановича, СОБИНОЇ Ольги Іванівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)
  4. Котика Р.В. стосовно суддів Івано-Франківського апеляційного суду БОЙЧУКА Ігоря Васильовича, ДЕВЛЯШЕВСЬКОГО Віталія Анатолійовича, ФЕДИНЯКА Василя Дмитровича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.)

 

 

4. Підтвердження дисциплінарних скарг:

 

  1. Ткаченка О.В. стосовно судді Господарського суду Миколаївської області ТКАЧЕНКА Олександра Васильовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)

 

5. Різне.

 

 

Секретар Другої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                          О.В. Прудивус