X
Введіть слово для пошуку

Проєкт порядку денного засідання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 2 серпня 2021 року

Проєкт  порядку денного засідання
Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя
2 серпня 2021 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

  1. стосовно судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області ВОЄВІДКА Ярослава Івановича, відкритої за скаргою Управління стратегічних розслідувань в Хмельницький області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України;
  2. стосовно судді Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області ЗАМКОВОЇ Яни Василівни, відкритої за скаргою Дніпропетровської обласної прокуратури;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)
  3. стосовно судді Київського районного суду міста Полтави ШИЯНА Володимира Миколайовича, відкритої за скаргою Маселка Р.А.;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)
  4. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва СИДОРОВА Євгенія Вікторовича, відкритої за скаргою народного депутата України Бужанського М.А.;
  5. стосовно суддів Харківського апеляційного суду БУРЛАКИ Ірини Василівни, ХОРОШЕВСЬКОГО Олександра Миколайовича, ЯЦИНИ Віктора Борисовича, відкритої за скаргою адвоката Тарасенко Д.Ю.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.)

 

2. Розгляд висновків членів Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя та доданих до них матеріалів про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за скаргами (зверненнями):

  1. Приватного підприємства «Агроекологія» стосовно судді Зіньківського районного суду Полтавської області ДЕМ’ЯНЧЕНКА Сергія Миколайовича;
  2. Зюка А.Г. стосовно судді Маньківського районного суду Черкаської області КОСТЕНКА Андрія Івановича;
  3. Артюха Р.О. стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси  КІЧМАРЕНКА Сергія Миколайовича;
  4. Мусія В.В. стосовно судді Львівського апеляційного суду РОМАНЮКА Михайла Феодосійовича;
  5. Маселка Р.А. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва БУСИК Олени Леонідівни;
  6. Гребенченка О.А. в інтересах ДП «Укрветсанзавод» стосовно судді Північного апеляційного господарського суду СОТНІКОВА Сергія Вікторовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)
  7. Служби безпеки України стосовно судді Селидівського міського суду Донецької області ПЕРЕЯСЛОВСЬКОЇ Юлії Анатоліївни;
  8. адвоката Філіппова О.В. стосовно судді Слов’янського міськрайонного суду Донецької області ВОРОНКОВА Дениса Володимировича;
  9. Бєлобородової І.В. стосовно судді Заводського районного суду міста Миколаєва ПРИТУЛЯК Інни Олександрівни;
  10. Демешка О.М. стосовно судді Дніпровського апеляційного суду ДЕРКАЧ Наталії Миколаївни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Болотін С.М.)
  11. Балух О.В. стосовно судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська ЛУКІНОВОЇ Катерини Сергіївни;
  12. Палька О.А. стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави БУГРІЯ Володимира Михайловича;
  13. Адвоката Микитишина А.В. стосовно судді Львівського апеляційного суду РОМАНЮКА Михайла Феодосійовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)
  14. Погребного К.В. стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва МАЗУРА Юрія Юрійовича;
  15. адвоката Поповича Є.М. стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва ПЕДЕНКО Ади Михайлівни;
  16. адвоката Лясковця О.В. стосовно судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області ЧЕСТНЄЙШОЇ Юлії Олександрівни;
  17. Сміяна Ю.В. стосовно судді Фрунзенського районного суду міста Харкова ШАРКА Олексія Павловича;
  18. Нікітіної І.С. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ПІДПАЛОГО Вячеслава Валерійовича;
  19. Салова В.В. стосовно судді Дергачівського районного суду Харківської області ОСТРОПІЛЬЦЯ Євгена Романовича;
  20. адвоката Сидорики А.Л. в інтересах Стромиленка О.А. стосовно судді Заводського районного суду міста Миколаєва КУЗЬМЕНКА Вячеслава Володимировича;
  21. адвоката Єсауленка В.В. в інтересах Лазарєва В.В. стосовно судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська ДРУЖИНІНА Костянтина Михайловича;
  22. Кузьміна С.О. стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави БЛАЖКО Ірини Олексіївни;
  23. Бабко Ю.І. стосовно судді Сумського апеляційного суду РУНОВА Володимира Юрійовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)
  24. Олексієнка В.А. стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва ШЕЙКО Тетяни Іванівни;
  25. адвоката Дударенко А.Д. стосовно судді Солонянського районного суду Дніпропетровської області ТІТОВОЇ Олени Олександрівни;
  26. Пиртка М.С. стосовно суддів Вищого антикорупційного суду МОВЧАН Наталії Володимирівни, Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду МИХАЙЛЕНКА Дмитра Григоровича, ГЛОТОВА Миколи Сергійовича, ПАВЛИШИНА Олега Федоровича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.)

 

3. Попередній розгляд дисциплінарних скарг:

  1. Давидюк О.В. стосовно судді Вінницького районного суду Вінницької області ВАСИЛЬЄВОЇ Тетяни Юріївни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)
  2. Христича Д.П., поданої адвокатом Горою Р.М. стосовно судді Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області ЛЕБЕДЯ Володимира Володимировича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.)

 

4. Різне.

 

 

Секретар Другої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя           О.В. Прудивус