X
Введіть слово для пошуку

Проєкт порядку денного засідання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 16 серпня 2021 року

Проєкт  порядку денного засідання

Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

16 серпня 2021 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

1) стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва БУГІЛЯ Володимира В’ячеславовича, відкритої за скаргою Федоровича О.О.;

2) стосовно суддів Третього апеляційного адміністративного суду БОЖКО Людмили Андріївни, ДУРАСОВОЇ Юлії Володимирівни, ЛУКМАНОВОЇ Ольги Миколаївни, відкритої за скаргою Попової Н.І.;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)

3) стосовно судді Мар’їнського районного суду Донецької області СЕНАТОРОВА Володимира Анатолійовича, відкритої за скаргами голови Мар’їнського районного суду Донецької області Ліпчанського С.М.;

4) стосовно судді Київського районного суду міста Одеси ВОЙТОВА Геннадія Васильовича, відкритої за скаргою адвоката Сільницького І.В., який діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «Лагуна-Рені».

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.)

 

2. Розгляд висновків членів Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя та доданих до них матеріалів про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за скаргами (зверненнями):

1)  Оліярника Ю.І. стосовно судді Буського районного суду Львівської області ШЕНДРІКОВОЇ Ганни Олександрівни;

2) Маселка Р.А. стосовно судді Корольовського районного суду міста Житомира СКРИПКИ Олександра Володимировича;

3) Маселка Р.А. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва  БУСИК Олени Леонідівни;

4)  Притикіна І.І. стосовно суддів Заводського районного суду міста Миколаєва БОБРОВОЇ Ірини Вячеславівни, Миколаївського апеляційного суду МІНЯЙЛА Миколи Павловича, КУЦЕНКО Оксани Василівни, ЧЕБАНОВОЇ-ГУБАРЕВОЇ Наталі Валентинівни;

5) Мельниковича В.М. стосовно суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду ОНИШКЕВИЧА Тараса Володимировича, ХОБОР Романи Богданівни, ШИНКАР Тетяни Ігорівни;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)

6) адвоката Алексєєва О.І. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва МАКАРЕНКО Ірини Олександрівни;

7) Маселка Р.А. стосовно судді Великоолександрівського районного суду Херсонської області ХОМИК Ірини Іванівни;

8) Цетелашвілі Л.Г. стосовно суддів Краматорського міського суду Донецької області ТКАЧОВОЇ Світлани Миколаївни, КОСТЮКОВА Дмитра Геннадійовича;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)

9) адвоката Єсауленка В.В. стосовно судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська ТОКАР Наталії Володимирівни;

10) адвоката Сільницького І.В. стосовно судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області БРАТКІВ Ірини Ігорівни;

11) Фокова В.В. стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва ГУСАК Ольги Сергіївни;

12) Біляшевича М.В. стосовно суддів Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області КЛИМЕНКО Ірини Вячеславівни, БОРИСОВОЇ Наталії Анатоліївни, ЧУПРИНИ Андрія Петровича.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Саліхов В.В.)

 

3. Різне.

 

 

Секретар Другої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                          О.В. Прудивус