X
Введіть слово для пошуку

Проєкт порядку денного засідання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 21 вересня 2020 року

Проєкт  порядку денного засідання

Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

21 вересня 2020 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

  1. стосовно судді Святошинського районного суду міста Києва ВЕЛИЧКО Тетяни Олександрівни, відкритої за скаргою  ПАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» в особі адвоката Гончаренка Є.С.;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)
  2. стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави АНДРІЄНКО Ганни В’ячеславівни, відкритої за скаргою Маселка Р.А.;
  3.  стосовно судді Печерського районного суду міста Києва НОВАКА Романа Васильовича, відкритої за скаргами адвоката Кравця Р.Ю. в інтересах Закусила О.О., Коноваленка О.В., Литвиненка Ю.П., фізичної особи – підприємця Денисенка Б.М., Донського В.В., Красільнікової Г.С., Кулака К.В.;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)
  4. стосовно судді Чугуївського міського суду Харківської області КОВРИГІНА Олександра Сергійовича, відкритої за дисциплінарною скаргою Східного територіального квартирно-експлуатаційного управління;
  5. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва КОНСТАНТІНОВОЇ (ТАРАСЮК) Крістіни Едуардівни, відкритої за скаргою Соколовського Д.О.;
  6. стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва ШРАМКО Юлії Теодорівни, відкритої за скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «ФерроМет1»;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)
  7.  стосовно судді Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області НЕЛЬГИ Діни Вячеславівни, відкритої за скаргою Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та за власною ініціативою Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Прудивус О.В.)

 

2. Розгляд висновків членів Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя та доданих до них матеріалів про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за скаргами (зверненнями):

 

  1. ПАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» в особі адвоката Гончаренка Є.С. стосовно судді Святошинського районного суду міста Києва МИКОЛАЄЦЬ Іванни Юріївни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)
  2. Секмедіна В.О. стосовно судді Заводського районного суду міста Миколаєва ГАВРАСІЄНКА Вадима Олександровича;
  3. Власюк К.П. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ГРИГОРЕНКО Ірини Володимирівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)
  4. адвоката Любарця А.Ю. стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва КОЛЕСНИКА Олега Миколайовича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)
  5. адвоката Демидюк О.Б. стосовно судді Вищого антикорупційного суду ШИРОКОЇ Катерини Юріївни;
  6. Горського Г.П. стосовно судді Чернівецького апеляційного суду ДЕМБІЦЬКОЇ Олени Олександрівни;
  7. Шаровської Н.М. стосовно суддів  Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду ДУНДАР Ірини Олександрівни, ЖУРАВЕЛЬ Валентини Іванівни, КРАСНОЩОКОВА Євгена Віталійовича, РУСИНЧУКА Миколи Миколайовича;
  8. Свиридова І.М. стосовно суддів Центрального районного суду міста Миколаєва ГРЕЧАНОЇ Світлани Іванівни, Миколаївського апеляційного суду  МІНЯЙЛА Миколи Павловича, КУЦЕНКО Оксани Василівни, ЧЕБАНОВОЇ-ГУБАРЄВОЇ Наталі Валентинівни;
  9. Науменка М.В. стосовно судді Галицького районного суду міста Львова ФРОЛОВОЇ Людмили Давидівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)
  10. Тупікової М.В. стосовно суддів Дніпровського районного суду міста Києва ГОНЧАРУКА Віктора Петровича, Київського апеляційного суду СЛЮСАР Тетяни Андріївни, ВОЛОШИНОЇ Валентини Миколаївни;
  11. Фізичних осіб-підприємців Штефана В.О., Климович О.Б. стосовно судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду ВРОНИ Олени Віталіївни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Блажівська О.Є.)
  12. ПАТ «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Прайм Ессетс Кепітал» в особі адвоката Чорного І.Т. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва БІЛОЦЕРКІВЦЯ Олега Анатолійовича;
  13. Климович М.О. стосовно судді Вищого антикорупційного суду ХАМЗІНА Тимура Рафаїловича;
  14. кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області, Голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сурікової С.І., Голови Ради адвокатів Рівненської області Удовиченка С.В. стосовно судді Рівненського окружного адміністративного суду МАХАРИНЦЯ Дмитра Євгенійовича;
  15. адвоката Колесникова О.А. в інтересах ТОВ «Енерго-Консалт»,  ТОВ «Бизнесстандарт», ТОВ «Ейтіем», ТОВ «Консолідована будівельна компанія», ТОВ «Амстор Трейд» стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ПИСАНЦЯ Віталія Анатолійовича;
  16. ТОВ «Ринок сільськогосподарської продукції «Столичний» стосовно судді Господарського суду міста Києва ІВЧЕНКА Анатолія Миколайовича;
  17. Горбатюк Л.Г. стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області КОВАЛЬЧУК Людмили Миколаївни;
  18. Лозенка В.І. стосовно судді Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області ІВЧЕНКО Тетяни Павлівни;
  19.  ГО «Центр соціальних технологій «Інфопростір» в особі адвоката Кияненко Д.О. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва АНТОНЮК Марини Станіславівни;
  20. ГО «Громадська рада доброчесності» стосовно суддів Великої Палати Верховного Суду КНЯЗЄВА Всеволода Сергійовича, КІБЕНКО Олени Рувімівни, БАКУЛІНОЇ Світлани Віталіївни, ЛОБОЙКА Леоніда Миколайовича, ВЛАСОВА Юрія Леонідовича, РОГАЧ Лариси Іванівни, ГРИЦІВА Михайла Івановича, ГУДИМИ Дмитра Анатолійовича, УРКЕВИЧА Віталія Юрійовича, ДАНІШЕВСЬКОЇ Валентини Іванівни, ЯНОВСЬКОЇ Олександри Григорівни;
  21. Песиголовця Артема Геннадійовича стосовно судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області МИЦИК Світлани Анатоліївни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Грищук В.К.)

3. Різне. 

 

Секретар Другої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                          М.П. Худик