X
Введіть слово для пошуку

Проєкт порядку денного засідання Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 28 липня 2021 року

Проєкт порядку денного засідання

Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

28 липня 2021 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

  1. за скаргою Маселка Романа Анатолійовича стосовно судді Кузнецовського міського суду Рівненської області МАЛКОВА Валерія Володимировича;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)
  2. за дисциплінарною скаргою Чернівецької обласної прокуратури стосовно судді Сторожинецького районного суду Чернівецької області ДЯЧУК Олександри Олександрівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.)

 

2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):

  1. Маселка Романа Анатолійовича стосовно суддів Окружного адміністративного суду міста Києва КЕЛЕБЕРДИ Володимира Івановича, ВОВКА Павла Вячеславовича;
  2. Онофрійчука Василя Володимировича стосовно судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області БОНДАРА Олександра Олександровича;
  3. Бєлобородової Ірини Василівни стосовно судді Заводського районного суду міста Миколаєва ПАВЛОВОЇ Жанни Петрівни;
  4. Никитюка Олександра Андрійовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ОСТАПЧУК Тетяни Володимирівни ;
  5. Загоровського Олександра Миколайовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ПІДПАЛОГО Вячеслава Валерійовича;
  6. Рейніша Леоніда Валерійовича стосовно судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області ЯКОВЛЄВОЇ Людмили Валеріївни;
  7. Шамари Олександра Володимировича стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва ДУНАЄВСЬКОЇ Дарії Леонідівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)
  8. Горбатюк Юлії Федорівни та Остапець Оксани Володимирівни стосовно судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя РИБАЛКО Наталії Іванівни;
  9. Циганкової Олени Вікторівни стосовно судді Вінницького міського суду Вінницької області КОРОЛЯ Олександра Павловича;
  10. Прокопенка Павла Сергійовича стосовно суддів Окружного адміністративного суду міста Києва ДОБРІВСЬКОЇ Наталії Анатоліївни, МАРУЛІНОЇ Любов Олександрівни, КУЗЬМЕНКА Анни Ігорівни;
  11. Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «ІНВЕСТОХІЛЛС ВЕСТА» через адвоката за довіреністю Остапченко Олени Василівни стосовно судді Ірпінського міського суду Київської області КАРАБАЗИ Наталії Федорівни;
  12. адвоката Сидоренка Дмитра Вадимовича, представника Тетянченко Олени Миколаївни стосовно судді Краснокутського районного суду Харківської області ВОВК Людмили Володимирівни;
  13. Зарічанського Володимира Анатолійовича стосовно судді Бершадського районного суду Вінницької області ГУБКА Вадима Івановича;
  14. Перепелиці Максима Володимировича стосовно судді Красноградського районного суду Харківської області ГУСАРА Павла Івановича;
  15. керівника Слов’янської окружної прокуратури Донецької області Бакуменка Олександра Миколайовича стосовно судді Краснолиманського міського суду Донецької області БЄЛОУСОВА Артура Євгеновича;
  16. Чмуж Оксани Олексіївни стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва КОЛДІНОЇ Олександри Олегівни;
  17. Палька Олександра Анатолійовича стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави АНДРІЄНКО Ганни Вячеславівни:
  18.  Рогозіна Сергія Леонідовича стосовно судді Чугуївського міського суду Харківської області ОБОЛЄНСЬКОЇ Світлани Анатоліївни;
  19. адвоката Бойка Сергія Григоровича стосовно судді Зарічного районного суду міста Суми КЛІМАШЕВСЬКОЇ Ірини Валентинівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.)
  20. адвоката Бриндака Петра Антоновича, поданої в інтересах Гончар Ольги Володимирівни стосовно судді Деражнянського районного суду Хмельницької області ЯГОДІНОЇ (ЛУКІЯНЕЦЬ) Тетяни Василівни;
  21. Ярмолінського Юрія Васильовича стосовно судді Черкаського окружного адміністративного суду ГАРАЩЕНКА Валентина Валентиновича;
  22. Атовки Тетяни Веніамінівни стосовно суддів Дніпровського апеляційного суду ЛАЧЕНКОВОЇ Оксани Володимирівни, ГОРОДНИЧОЇ Валентини Сергіївни, ПЕТЕШЕНКОВОЇ Марини Юріївни;
  23. Бондарчука Володимира Миколайовича стосовно судді Любарського районного суду Житомирської області ВАЛЬЧУКА Валерія Вікторовича;
  24. Шевякова Олега Олександровича стосовно судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду ЄРЕМЕЙЧУКА Сергія Володимировича;
  25. Матвєєвої Вікторії Сергіївни стосовно судді Дзержинського районного суду міста Харкова ШИШКІНА Олексія Володимировича;
  26. Яценка Михайла Григоровича стосовно судді Херсонського міського суду Херсонської області ЄПІШИНА Юрія Миколайовича;
  27. Кобиляшного Миколи Івановича стосовно судді Полтавського районного суду Полтавської області СТРЮК Людмили Іванівни, суддів Полтавського апеляційного суду ТОМИЛКА Валентина Петровича, ГЕРАСИМЕНКО Вікторії Миколаївни, РЯБІШИНА Андрія Олександровича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Суховий В.Г.)

 

3. Попередній розгляд дисциплінарних скарг:

  1. адвоката Теплюка Владислава Сергійовича в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «СП «АТАД К» стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва МАМЕДОВОЇ Юлії Теодорівни;
  2. Андрющенко Лілії Анатоліївни стосовно судді Одеського окружного адміністративного суду ТОКМІЛОВОЇ Любові Миколаївни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.)

 

4. Підтвердження дисциплінарних скарг:

  1. Пікуля Геннадія Івановича стосовно судді Полтавського окружного адміністративного суду ШЕВЯКОВА Ігоря Сергійовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)

 

5. Різне.

 

 

Секретар Першої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                                  Н.С. Краснощокова