X
Введіть слово для пошуку

Проєкт порядку денного засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 4 листопада 2020 року

Проєкт порядку денного засідання

Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

4 листопада 2020 року

 

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

 

  1. стосовно судді Східного апеляційного господарського суду СЛОБОДІНА Михайла Миколайовича, відкритої за скаргою Кіпріч А.К. в особі адвоката Капустіна В.В.
  2. стосовно судді Червонозаводського районного суду міста Харкова ЄЖОВА Віктора Анатолійовича, відкритої за скаргою  Куликової І.А.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)
  3. стосовно судді Новозаводського районного суду міста Чернігова ОВСІЄНКА Юрія Костянтиновича, відкритої за скаргою Національного антикорупційного бюро України;
  4. стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва ШЕВЧЕНКО Тетяни Миколаївни, відкритої за скаргою адвоката  Хомишина М.А.;
  5. стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва КОЛЕСНИКА Олега Миколайовича, відкритої за скаргами Калачової Н.В., Карпюка А.В., Ашуйка О.О.;
  6. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Григоренко Ірини Володимирівни, відкритої за скаргами Заярнюка П.В., Маломанова І.В., Лященка О.О. та адвоката Ягунова Д.В. в інтересах Сіданченка В.О.;
  7. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ПІДПАЛОГО Вячеслава Валерійовича, відкритої за скаргами адвоката Ковези А.І. в інтересах Терещенка Ю.Ф., Шагути Л.І., Шахнової В.М.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

 

2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):

  1. Маджгаард Т.Л. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва НОВАКА Романа Васильовича;
  2. адвоката Шурла Р.П., який діє в інтересах Процька О.В., Смаль М.В. стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва КОРЕНЮК Алли Миколаївни;
  3. Качанова О.М. стосовно суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду ШАРАПИ Василя Миколайовича, СТЕЦЕНКА Семена Григоровичча, ЧИРКІНА Сергія Миколайовича;
  4. Волкова А.О. стосовно суддів Київського апеляційного суду ПОЛІЩУК Наталії Валеріївни, АНДРІЄНКО Антоніни Миколаївни, СОКОЛОВОЇ Вікторії Вячеславівни;
  5. Паламарчука С.В. стосовно судді Бердичівського районного суду Житомирської області КОРБУТА Володимира Володимировича;
  6. голови Дніпровського апеляційного суду Деркач Н.М. стосовно суддів Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області КЛИМЕНКО Ірини Вячеславівни, БОРИСОВОЇ Наталії Анатоліївни, ЧУПРИНИ Андрія Петровича, КОБЕЛЯЦЬКОЇ-ШАХОВАЛ Інни Олександрівни, БАГРОВОЇ Анжеліки Геннадіївни, РИБАКОВОЇ Валерії Віталіївни, РУНЧЕВОЇ Олени Вікторівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)
  7. ТОВ «Злагода», поданими адвокатом Ягуновим Д.В., стосовно судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ЖИГУЛІНА Сергія Миколайовича;
  8. Дмітрієва О.Ю. стосовно судді Київського районного суду міста Полтави ЯКОВЕНКО Наталії Леонідівни;
  9. Савікової Т.В. стосовно судді Дзержинського районного суду міста Харкова ОМЕЛЬЧЕНКО Катерини Олексіївни;
  10. Житнікова А.В. стосовно судді Центрального районного суду міста Миколаєва ГРЕЧАНОЇ Світлани Іванівни;
  11. Васильковського І.І. стосовно судді Заводського районного суду міста Миколаєва ЩЕРБИНИ Сергія Вікторовича;
  12. ТОВ «ХАРКІВ-НАДРА», поданою адвокатом Юрасовою Н.С., стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ІЛЬЄВОЇ Тетяни Григорівни;
  13. Даютова В.В., Суркової Г.І., Подгузова В.О., Даютової О.В. стосовно судді Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області ВОЛКОВА Юрія Руфовича;
  14. Єльчанінової Л.В. стосовно суддів Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду БУРЛАКОВА Сергія Юрійовича, КОРОТУНА Вадима Михайловича, ЧЕРВИНСЬКОЇ Марини Євгенівни;
  15. ТОВ «АЛЕКС-ПРОММ», поданою через адвоката Спасову І.Г., стосовно судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська ДРУЖИНІНА Костянтина Михайловича;
  16. адвоката Головіної О.О. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва ЛЕВИЦЬКОЇ Тетяни Володимирівни;
  17. адвоката Круглого В.В. стосовно судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська ВУСИК Євгенії Олександрівни;
  18. Пластуна Г.М. стосовно суддів Херсонського міського суду Херсонської області МУСУЛЕВСЬКОГО Ярослава Андрійовича, РАДЧЕНКО Галини Анатоліївни, Херсонського апеляційного суду КРАСНОВСЬКОГО Ігоря Володимировича;
  19. Гриценка В.О. стосовно судді Харківського районного суду Харківської області НАЗАРЕНКА Олега Володимировича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
  20. Христюка В.В. стосовно судді Приморського районного суду міста  Одеси ЧЕРНЯВСЬКОЇ Лариси Миколаївни;
  21. Десятнікова М.І. стосовно суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду МИХАЙЛЕНКА Дмитра Григоровича, КАЛУГІНОЇ Інни Олегівни, СЕМЕННИКОВА Олександра Юрійовича;
  22. Маселка Р.А. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва СМИК Світлани Іванівни;;
  23. Мазюка О.М. стосовно судді Київського районного суду міста Харкова БОРОДІНОЇ Наталії Михайлівни;
  24. Пролигіна Є.А. стосовно судді Краматорського міського суду Донецької області ПЕРЕВЕРЗЕВОЇ Лариси Іванівни;
  25. Бєлобородової І.В. стосовно судді Ленінського районного суду міста Миколаєва КОВАЛЕНКА Ігоря Володимировича;
  26. ТОВ «Сервіс на Саксаганського» в особі адвоката Шаповала Б.А. стосовно судді Господарського суду міста Києва СІВАКОВОЇ Вікторії Вікторівни;
  27. Якубовича А.В. стосовно судді Дарницького районного суду міста  Києва СИРБУЛ Оксани Федорівни;
  28. Пісного В.М. стосовно судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області БАЄВА Сергія Михайловича;
  29. Лисюка А.В. стосовно судді Суворовського районного суду міста Одеси ДЕРКАЧОВА Олександра Вячеславовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)
  30. ТОВ «Бест Констракшн» в особі адвоката Щербаня Д.М. стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва КОСТЕНКА Дмитра Анатолійовича;
  31. Сидорової В.А. стосовно суддів Шевченківського районного суду міста Києва МАКАРЕНКО Ірини Олександрівни, ПОНОМАРЕНКО Наталії Василівни;
  32. Устінова С.І. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ВОЛКОВОЇ Світлани Яківни; 
  33. Таранова С.І. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва МАТІЙЧУК Галини Олександрівни;
  34. Устінова С.І. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва БУСИК Олени Леонідівни;
  35. Тищенка Г.Д. стосовно суддів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду БІЛОУСА Володимира Володимировича, ВАСЬКОВСЬКОГО Олега Вікторовича, ОГОРОДНІКОВА Костянтина Михайловича.​
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)
  36. адвоката Матвіївої Є.І. в інтересах Штеньовича В.І. стосовно судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду ПАНІКАРА Ігоря Вікторовича;
  37. Синяка І.Г. стосовно судді Рівненського міського суду Рівненської області РОГОЗІНА Святослава Вікторовича;
  38. Цехового В.В. стосовно судді Дніпровського апеляційного суду БАРИЛЬСЬКОЇ Алли Петрівни;
  39. Кам’янської міської ради стосовно судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду ГОЛОБУТОВСЬКОГО Романа Зіновійовича;
  40. Старченка Г.В. стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва ЛІТВІНОВОЇ Аріни Володимирівни;
  41. Янголенка С.О. та адвоката Іванової Т.Б. стосовно судді Дружківського міського суду Донецької області ПАНОВОЇ Тетяни Леонідівни;
  42. Маселка Р.А. стосовно суддів Шостого апеляційного адміністративного суду БЕСПАЛОВА Олександра Олександровича, КЛЮЧКОВИЧА Василя Юрійовича, ПАРІНОВА Андрія Борисовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

     

3. Підтвердження скарги:

  1. Васильєва М.В. стосовно судді Білокуракинського районного суду Луганської області ТРЕТЯКА Олександра Григоровича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

 

4. Різне.

 

 

Секретар Третьої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                              Л.А. Швецова