X
Введіть слово для пошуку

Проєкт порядку денного засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 4 серпня 2021 року

Проєкт порядку денного засідання

Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

4 серпня 2021 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

  1. стосовно судді Хустського районного суду Закарпатської області САВИЦЬКОГО Сергія Анатолійовича, відкритої за скаргами Лара В.О., Микити Ю.Ю., Приватного акціонерного товариства «Закарпаттяобленерго», Болож С.М.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)
  2. стосовно судді Харківського окружного адміністративного суду ПАНЧЕНКО Ольги Володимирівни, відкритої за скаргою    Маселка Р.А.;
  3. стосовно судді Господарського суду Харківської області КАЛІНІЧЕНКО Наталії Вадимівни, відкритої за скаргами адвоката Нестеришина Т.С. в інтересах Державного підприємства «Конярство України», Селепея А.І. та за ініціативою Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):

  1. Маселка Р.А. стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва ДОБРІВСЬКОЇ Наталії Анатоліївни;
  2. Фокова В.В. стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва ГУСАК Ольги Сергіївни;
  3. Чернова П.П. стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва ГРИГОРОВИЧА Павла Олександровича;
  4. Зав’ялця Є.В. стосовно судді Донецького окружного адміністративного суду КРАВЧЕНКО Тетяни Олександрівни;
  5. Литвиненко А.С. стосовно судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області БОРЦЯ Євгена Олександровича;
  6. Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення стосовно суддів Сьомого апеляційного адміністративного суду СМІЛЯНЦЯ Едуарда Станіславовича, КАПУСТИНСЬКОГО Михайла Михайловича, САПАЛЬОВОЇ Тетяни Валентинівни;
  7. Попової Н.В. стосовно судді Оболонського районного суду міста Києва ШЕВЧУКА Андрія Васильовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)
  8. Литвиненка Р.С. стосовно суддів Київського апеляційного суду РОСІК Тетяни Володимирівни, ЛАШЕВИЧА Валерія Миколайовича, РИБАКА Івана Олексійовича;
  9. Сінгура О.В. стосовно судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя МАКАРОВА Віталія Олександровича;
  10.  Коркіяйнен О.С. стосовно судді Придніпровського районного суду міста Черкаси ПОЗАРЕЦЬКОЇ Світлани Михайлівни;
  11. адвоката Черниха О.С. стосовно судді Оболонського районного суду міста Києва АНДРЕЙЧУКА Тараса Васильовича;
  12. Волошина В.А. стосовно дій судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду СТУПАК Ольги В’ячеславівни;
  13. Фермерського господарства «Азов-Агро-Світ» стосовно судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області БОГОМОЛОВОЇ Лариси Вікторівни;
  14. Благути А.О. стосовно судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду МЕЛЬНИК-ТОМЕНКО Жанни Миколаївни;
  15. Благути А.О. стосовно судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду ГОРБАЛІНСЬКОГО Володимира Володимировича,  судді Третього апеляційного адміністративного суду ШЛАЙ Ангеліни Вікторівни, судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду ЖУКА Андрія Володимировича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)
  16. Кондратенка В.В. стосовно суддів Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ДЕГТЯРЕНКО Катерини Сергіївни, ЗАРЕВИ Наталії Іванівни, КРЕГУЛ Маріанни Миколаївни;
  17. Кащенко Н.В. стосовно суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду РИБАЧУКА Андрія Івановича, МОРОЗ Лариси Леонтіївни та БУЧИК Анни Юріївни;
  18. Петрусь Т.М. стосовно судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області ЧИРКИ Станіслава Станіславовича;
  19. Суха Т.В. стосовно суддів Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду БУЛЕЙКО Ольги Леонідівни, ІВАНЕНКА Ігоря Володимировича, ФОМІНА Сергія Борисовича;
  20. Борняк Г.В. стосовно суддів Львівського апеляційного суду КОПНЯК Світлани Миколаївни, НІТКЕВИЧА Андрія Васильовича, БОЙКО Світлани Миколаївни;
  21. Іванюсько Д.С. стосовно суддів Київського апеляційного суду ПИСАНОЇ Таміли Олександрівни, ПРИХОДЬКА Костянтина Петровича, ЖУРБИ Сергія Олександровича;
  22. Химчука А.В. стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва СМОЛІЯ Ігоря Володимировича;
  23. Кара Ерсіна стосовно судді Полтавського апеляційного суду ХІЛЬ Лариси Миколаївни;
  24. Гершойна І.П. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ОСТАПЧУК Тетяни Володимирівни;
  25. Національного агентства з питань запобігання корупції за підписом Голови Новікова О.Ф. стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва  ТОКМАНА Юрія Федоровича;
  26. Ткачук О.П. стосовно судді Рокитнівського районного суду Рівненської області КАЧМАР Марії Ярославівни;
  27. ТОВ «УАФ Маркетинг» в особі адвоката Трембіча А.Я. стосовно судді Господарського суду міста Києва КАРТАВЦЕВОЇ Юлії Валеріївни;
  28. Короленка М.В. стосовно судді Дніпровського районного суду міста Києва ЧЕХ Наталії Анатоліївни;
  29. Федорова С.Ф. стосовно судді Галицького районного суду Івано-Франківської області ГАПОЛЯКА Тараса Володимировича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)
  30. адвоката Зарубіна Є.М. в інтересах Турського С.М. стосовно судді Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області РЕШЕТНИК Тетяни Олександрівни;
  31. Петруненка В.В. стосовно суддів Шостого апеляційного адміністративного суду МЄЗЄНЦЕВА Євгена Ігоровича, ЗЕМЛЯНОЇ Галини Володимирівни, ФАЙДЮКА Віталія Васильовича;
  32. Галевича В.Б. стосовно судді Рубіжанського міського суду Луганської області КОЗЮМЕНСЬКОЇ Валерії В’ячеславівни;
  33. Тупицького О.М. стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва ДОНЦЯ Володимира Адольфовича;
  34. Глоби Г.І., Глоби В.І. та їх представника Глоби М.В. стосовно судді Ватутінського міського суду Черкаської області ПАСАЦЬКОЇ Лариси Анатоліївни;
  35. адвоката Юрченка В.В. в інтересах Закутько О.О., Натальченка С.М. стосовно судді Харківського апеляційного суду ХОРОШЕВСЬКОГО Олександра Миколайовича;
  36. Крантон Скотта стосовно суддів Херсонського апеляційного суду РАДЧЕНКА Сергія В’ячеславовича, ВЕЙТАС Інни Вікторівни, СЕМИЖЕНКА Геннадія Володимировича;
  37. Добриніна О.С. стосовно судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області МАЛАХОВСЬКОЇ Ірини Борисівни;
  38. Александрової Г.Г. стосовно судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська КАТОЛІКЯНА Михайла Олександровича;
  39. Бєлобородової І.В. стосовно судді Заводського районного суду міста Миколаєва ЩЕРБИНИ Сергія Вікторовича;
  40. Будулич Н.В. стосовно судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду ІГНАТЕНКА Вадима Миколайовича;
  41. ДП Вугільна компанія «Краснолиманська» в особі Галушко М.М. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва СААДУЛАЄВА Анзора Ібрагімовича;
  42. Клімакова А.В. стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси ДЕРУСА Анатолія Володимировича;
  43. Палька О.А. стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави АНДРІЄНКО Ганни Вячеславівни;
  44. Петренка М.М. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва БОРТНИЦЬКОЇ Віти Вікторівни;
  45. Дубової Н.Ю. стосовно суддів Харківського апеляційного суду ХОРОШЕВСЬКОГО Олександра Миколайовича, БУРЛАКИ Ірини Василівни, КОТЕЛЕВЕЦЬ Алли Вікторівни;
  46. Чехонадського А.О.  стосовно суддів Житомирського апеляційного суду ШИРОКОПОЯСА Юрія Васильовича, БЕРЕЖНОЇ Світлани Володимирівни, СЛІСАРЧУКА Ярослава Андрійовича;
  47. ТОВ «Фінансова Компанія «Дата Фінанс» в особі адвоката  Лісовського С.В. стосовно судді Господарського суду Київської області КОШИКА Андрія Юрійовича.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

3. Різне.

 

 

Секретар Третьої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                                         Л.А. Швецова