X
Введіть слово для пошуку

Проєкт порядку денного засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 11 серпня 2021 року

Проєкт порядку денного засідання

Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

11 серпня 2021 року

 

1. Розгляд дисциплінарних справ:

  1. стосовно судді Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області ЛИЛИ Віталія Миколайовича, відкритої за скаргою Новікової С.О.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)
  2. стосовно судді Дарницького районного суду міста Києва КОРЕНЮК Алли Миколаївни, відкритої за скаргою Маселка Р.А.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)
  3. стосовно судді Чернігівського апеляційного суду САЛАЯ Геннадія Анатолійовича, відкритої за скаргами Славицької А.К., Кравця Р.Ю., адвоката Шкурідіна Є.Є.;
  4. стосовно суддів Харківського апеляційного суду ЛЮШНІ Анатолія Івановича, САВЧЕНКА Ігоря Борисовича, ЯКОВЛЕВОЇ Вікторії Сергіївни, відкритої за скаргою адвоката Колбанцева В.В. та стосовно суддів Дергачівського районного суду Харківської області НЕЧИПОРЕНКО Інни Миколаївни, БОЛИБОКА Євгена Анатолійовича, відкритої за ініціативою Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):

  1. адвоката Лук’яненка О.Л., який діє в інтересах Яценка В.А., адвоката Єни С.О., який діє в інтересах Кривенко Є.В., стосовно суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду ЧОРНЕНЬКОЇ Даниїли Степанівни, ГЛОТОВА Миколи Сергійовича;
  2. Бойко Т.В. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ВОВКА Сергія Володимировича;
  3. Попко Г.В. стосовно судді Жидачівського районного суду Львівської області СЛИВКИ Святослава Ігоровича;
  4. Волощука С.П. стосовно судді Херсонського міського суду Херсонської області КУЗЬМІНОЇ Оксани Іванівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)
  5. Лисої Н.І. стосовно судді Хмельницького апеляційного суду ГРИНЧУКА Руслана Степановича;
  6. Мелай Л.І. стосовно суддів Київського апеляційного суду ТАРГОНІЙ Дар’ї Олександрівни, ГОЛУБ Світлани Анатоліївни, ІГНАТЧЕНКО Ніни Володимирівни;
  7. Східної митниці Держмитслужби стосовно судді Луганського апеляційного суду РУДЕНКА Віталія Валентиновича;
  8. Дмитренка В.П. стосовно суддів Київського апеляційного суду ЯВОРСЬКОГО Миколи Анатолійовича, КАШПЕРСЬКОЇ Тамари Цезарівни, ФІНАГЕЄВА Валерія Олександровича;
  9. Докана А.В. стосовно судді Заводського районного суду міста Миколаєва ПАВЛОВОЇ Жанни Петрівни;
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)
  10. Державної служби України з безпеки на транспорті стосовно судді Львівського окружного адміністративного суду ПОТАБЕНКО Варвари Анатоліївни;
  11. Мороза М.О. стосовно судді Ленінського районного суду міста Дніпропетровська ТЕРЕЩЕНКО Тетяни Петрівни;
  12. Ратушняка Ю.І. стосовно судді Хмельницького окружного адміністративного суду МАЙСТЕРА Полікарпа Михайловича;
  13. Сморжанюк С.В. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Чернівців МАМЧИНА Петра Ігоровича;
  14. адвоката Лисенко Л.В. в інтересах Смірнової Є.М. стосовно судді Окружного адміністративного суду міста Києва КАТЮЩЕНКА Віталія Петровича;
  15. Барабаш Л.М. стосовно суддів Рівненського апеляційного суду БОЙМИСТРУКА Сергія Васильовича, ГОРДІЙЧУК Світлани Олексіївни, ШИМКІВА Степана Степановича;
  16. адвоката Гардецького О.С. в інтересах Тесленка Я.В. стосовно суддів Кіровського районного суду міста Кіровограда БУРКА Руслана Володимировича, КУЦЕНКА Олександра Володимировича;
  17. адвоката Захарчука Я.В. в інтересах Закутнього О.П. стосовно судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області КУНЦЬО Сергія Володимировича;
  18. Коротун В.Г. стосовно судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова САРКІСЯН Олени Анатоліївни;
  19. Тимофієвої Г.Ю. стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва ОЛЬШЕВСЬКОЇ Ірини Олександрівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)
  20. Клімакова А.В. стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси ДЕРУСА Анатолія Володимировича;
  21. Палька О.А. стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави АНДРІЄНКО Ганни Вячеславівни;
  22. Петренка М.М. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва БОРТНИЦЬКОЇ Віти Вікторівни;
  23. Чехонадського А.О.  стосовно суддів Житомирського апеляційного суду ШИРОКОПОЯСА Юрія Васильовича, БЕРЕЖНОЇ Світлани Володимирівни, СЛІСАРЧУКА Ярослава Андрійовича;
  24. Маселка Р.А. стосовно судді Суворовського районного суду міста Одеси ЛУПЕНКА Андрія Валерійовича;
  25. Александрової Г.Г. стосовно судді Кіровського районного суду міста Дніпропетровська КАТОЛІКЯНА Михайла Олександровича;
  26. Галевича В.Б. стосовно судді Рубіжанського міського суду Луганської області КОЗЮМЕНСЬКОЇ Валерії В’ячеславівни.
    (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

 

3. Різне.

 

 

Секретар Третьої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                                         Л.А. Швецова