X
Введіть слово для пошуку

Члени ВРП в інші роки

член Вищої ради юстиції (25.04.2015–12.01.2017) член Вищої ради правосуддя (12.01.2017–27.02.2018)
член Вищої ради юстиції (04.06.2015–12.01.2017) член Вищої ради правосуддя (12.01.2017–28.12.2017)
член Вищої ради юстиції за посадою як Голова Верховного Суду України (17.05.2013–12.01.2017) член Вищої ради правосуддя за посадою як Голова Верховного Суду України (12.01.2017–14.12.2017)
02.02.2017–30.04.2019 – заступник Голови Вищої ради правосуддя
09.06.2015–12.01.2017 – Голова Вищої ради юстиції 12.01.2017–16.04.2019 – Голова Вищої ради правосуддя
13.05.2019–02.08.2019 – член Вищої ради правосуддя
28.04.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції 12.01.2017–28.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
04.06.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції 12.01.2017–30.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
30.04.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції 12.01.2017–30.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
13.05.2019–02.07.2019 – член Вищої ради правосуддя
27.04.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції 12.01.2017–27.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
27.04.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції 12.01.2017–27.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
30.04.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції 12.01.2017–30.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
28.04.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції 12.01.2017–28.04.2019 – член Вищої ради правосуддя
19.05.2015–12.01.2019 – член Вищої ради юстиції 12.01.2017–30.04.2019 – член Вищої ради правосуддя