X
Введіть слово для пошуку

Члени ВРЮ в інші роки

Заступник Голови Вищої ради юстиції (09.06.2015–22.09.2016)
Голова Вищої ради юстиції (31.03.1998 – 25.05.2001), член Вищої ради юстиції (24.03.1998 – 27.05.2004).
Голова Вищої ради юстиції (25.05.2001–10.03.2004)
Голова Вищої ради юстиції (10.03.2004 – 20.01.2006)
Голова Вищої ради юстиції (28.03.2007–22.03.2010)
Голова Вищої ради юстиції (22.03.2010 –16.05.2013)
Голова Вищої ради юстиції ( 04.07.2013 –10.04.2014)
Заступник Голови Вищої ради юстиції (24.03.1998 – 17.03.2003)
Заступник Голови Вищої ради юстиції (01.04.2009 – 22.03.2010)
Заступник Голови Вищої ради юстиції (16.05.2013–10.04.2014)
Секретар дисциплінарної секції Вищої ради юстиції (31.03.1998 – 16.10.2001)
Секретар секції Вищої ради юстиції з питань підготовки подань для призначення суддів вперше та звільнення їх з посад (31.03.1998 – 27.05.2004)
Секретар дисциплінарної секції Вищої ради юстиції (16.10.2001 – 29.11.2002)
Секретар дисциплінарної секції (26.11.2013-10.04.2014)
В.о. секретаря секції ВРЮ з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад (06.09.2010-16.05.2013)
член Вищої ради юстиції (16.05.2014 – 06.09.2014)
Член Вищої ради юстиції (11.06.2009 – 06.09.2010)
Голова Верховного Суду України, член Вищої ради юстиції за посадою (24.03.1998 – 24.10.2002)
Член Вищої ради юстиції (14.05.2014 – 27.02.2015)
народний депутат України VI скликання
член Вищої ради юстиції (24.03.1998 – 27.05.2004)
Генеральний прокурор України, член Вищої ради юстиції за посадою (05.03.2004 – 09.12.2004)
Член Вищої ради юстиції (19.11.2009 - 17.11.2012)
Член Вищої ради юстиції (14.05.2014 – 27.02.2015)
Член Вищої ради юстиції (11.06.2009 – 19.04.2010)
Член Вищої ради юстиції (13.01.2011 - 10.04.2014)
Член Вищої ради юстиції (07.10.2004 – 26.05.2010)
Член Вищої ради юстиції (15.05.2014 – 27.02.2015)
Міністр юстиції України, член Вищої ради юстиції за посадою (20.10.2005 – 01.06.2006)
Член Вищої ради юстиції (05.03.2004 – 22.03.2010)
Член Вищої ради юстиції ( 07.10.2004 – 05.12.2007 )
Міністр юстиції України, член Вищої ради юстиції за посадою (03.03.2005 – 27.09.2005 та 04.09.2006 – 01.11.2006)
член Вищої ради юстиції (16.05.2014 – 28.05.2014)
Член Вищої ради юстиції (21.09.2010 - 10.04.2014)
Член Вищої ради юстиції (11.06.2009-10.04.2014)
Член Вищої ради юстиції (20.11.2008 – 06.09.2010)
Член Вищої ради юстиції (05.03.2004 – 20.12.2010)
Член Вищої ради юстиції (02.07.2013–10.04.2014)
Член Вищої ради юстиції (2004–2010, 14.05.2010–10.04.2014)
Член Вищої ради юстиції за посадою як Міністр юстиції України 04.07.2013 - 27.02.2014
Генеральний прокурор України, член Вищої ради юстиції (за посадою 12.05.2016–30.09.2016)
Член Вищої ради юстиції (14.05.2014 – 27.02.2015)
Голова Верховного Суду України, член Вищої ради юстиції за посадою (12.11.2002 – 21.07.2006)
Член Вищої ради юстиції (15.05.2014 – 27.02.2015)
Член Вищої ради юстиції (24.03.1998 – 22.03.2010)
Генеральний прокурор України, член Вищої ради юстиції за посадою (04.11.2005–26.04.2007;01.06.2007–03.11.2010)
Член Вищої ради юстиції (19.05.2000 – 07.06.2006)
Член Вищої ради юстиції (24.03.1998 – 27.05.2004)
Член Вищої ради юстиції (24.03.1998 – 27.05.2004)
Міністр юстиції України, член Вищої ради юстиції за посадою (18.12. 2007 – 11.03.2010)
Член Вищої ради юстиції (19.05.2000 – 07.06.2006)
Член Вищої ради юстиції (21.09.2010-10.04.2014)
Член Вищої ради юстиції (19.11.2002 – 05.12.2007, 19.04.2010 – 25.01.2011)
Міністр юстиції України, член Вищої ради юстиції (за посадою 04.06.2015–30.09.2016)
Голова Верховного Суду України у відставці
Генеральний прокурор України, член Вищої ради юстиції за посадою (13.06. 2002 – 29.10.2003
Член Вищої ради юстиції (11.06.2009-10.04.2014)
Генеральний прокурор України, член Вищої ради юстиції за посадою (19.11.1998 – 30.04.2002)
Член Вищої ради юстиції 17.12.2009 - 04.11.2010
Член Вищої ради юстиції (16.05.2014 – 06.09.2014)
Член Вищої ради юстиції (2004–2010, 19.11.2009–10.04.2014)
Член Вищої ради юстиції (21.04.1999 – 14.09.2005)
Член Вищої ради юстиції (19.11.2002– 17.12.2008)
Міністр юстиції України, член Вищої ради юстиції за посадою (24.03.1998 – 07.05.2002)
Член Вищої ради юстиції (13.01.2011-10.04.2014)
Член Вищої ради юстиції (24.03.1998 – 27.05.2004)
Член Вищої ради юстиції (20.11.2012-10.04.2014)
Член Вищої ради юстиції (16.05.2014 – 28.05.2014)
Суддя Верховного Суду України
Член Вищої ради юстиції (03.06.2010 – 20.12.2010)
Член Вищої ради юстиції (14.05.2004 – 14.05.2010),
Член Вищої ради юстиції (11.06.2009–10.04.2014)
Член Вищої ради юстиції (24.03.1998 – 17.03.2003)
Генеральний прокурор України, член ВРЮ за посадою (10.02.2015–03.04.2016)
Член Вищої ради юстиції, (24.03.1998 – 27.05.2004)