X
Введіть слово для пошуку

Перша Дисциплінарна палата

15.03.2017 – 15.03.2021 – член Вищої ради правосуддя
член Вищої ради правосуддя, Секретар Першої Дисциплінарної палати
28.04.2019–31.10.2019 – член Вищої ради правосуддя
член Вищої ради правосуддя, член Першої Дисциплінарної палати