X
Введіть слово для пошуку

Звіт про виконання Вищою радою правосуддя Закону України «Про доступ до публічної інформації» у березні 2018 року

Звіт

про виконання Вищою радою правосуддя Закону України

«Про доступ до публічної інформації» у березні 2018 року

 

Розгляд запитів на інформацію у Вищій раді правосуддя у звітному періоді здійснювався відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

У березні 2018 року на розгляд надійшов 51 запит на інформацію.

Запити на інформацію надійшли:

- від фізичних осіб

- 46 (електронною поштою - 30, поштовим зв’язком - 11, телефоном - 2, особисто запитувачем - 3);

- від представників засобів масової інформації - 5 (електронною поштою - 3, поштовим зв’язком - 2);

У звітному періоді розглянуто 59 запитів на інформацію з урахуванням 18 запитів, що залишалися на розгляді у зв’язку з надходженням їх до Вищої ради правосуддя після 22 лютого 2018 року.

За результатами розгляду зазначених запитів надано інформацію на 53 запити, відмовлено у задоволенні 6 запитів. Крім того, 10 запитів залишилися на розгляді (надійшли до Вищої ради правосуддя після 27 березня 2018 року).

Інформацію надано на запити, які стосувалися відомостей, що знаходяться у володінні Вищої ради правосуддя, зокрема:

- діяльності Вищої ради правосуддя;

- інформації щодо переможців конкурсу на посади державної служби категорії «А»;

- статистичних даних щодо надходження до Вищої ради правосуддя дисциплінарних скарг на суддів за відповідний період часу, а також відкритих у Раді дисциплінарних справ.

- застосування дисциплінарних стягнень до суддів відповідно до рішень, прийнятих Дисциплінарними палатами Вищої ради правосуддя;

- надання копій рішень, прийнятих Вищою радою правосуддя, а також інших документів, створених в процесі виконання Радою повноважень, передбачених законодавством;

- стану та результатів розгляду скарг, раніше надісланих до Ради заявниками, а також переданих Вищою кваліфікаційною комісією суддів України на виконання вимог пункту 31 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів»;

- надання зразків дисциплінарної скарги.

Вища рада правосуддя відмовила у задоволенні запитів на інформацію у зв’язку з тим, що вони не відповідали вимогам частини першої статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», - запитувана інформація не є публічною інформацією Вищої ради правосуддя (не була отримана або створена в процесі виконання Радою своїх повноважень, і не перебуває у її володінні).

Управління по роботі зі зверненнями, запитами на інформацію

та забезпечення організації особистого прийому громадян

Українська
Дата: 
П'ятниця, 6 Квітень, 2018